Belka
Niedziela, 3 Lipca 2022   imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zmarła dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Ropczycach

Data publikacji: 2022-03-28, Data modyfikacji: 2022-03-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Zmarła dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Ropczycach
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Bożeny Rygiel, długoletniej dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Ropczycach. Niemal przez cały okres swojej pracy zawodowej była związana z tą szkołą, najpierw jako nauczycielka i wychowawczyni wielu pokoleń uczniów, a od 1 września 2000 roku - dyrektor tej placówki. Pod jej zarządem szkoła stała się ośrodkiem nowoczesnej edukacji, na miarę XXI wieku. 
 
Jako dyrektor bardzo kreatywna i pomysłowa, jako człowiek – ciepła, miła, pełna radości i optymizmu, którym potrafiła zarazić swoje otoczenie. Lubili ją zarówno nauczyciele, jak i uczniowie i ich rodzice. Będziemy o Niej pamiętać. 
 
W imieniu Samorządu Ropczyc składam Rodzinie i bliskim serdeczne wyrazy współczucia.
 
Pogrzeb ŚP. Bożeny Rygiel odbędzie się w sobotę, 26 marca. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona o godzinie 13.00 w kościele farnym w Ropczycach.
 
Bolesław Bujak
Burmistrz Ropczyc
, Źródło artykułu: Urząd Miejski Ropczyce
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ropczycko-sędziszowski

  Powiat ropczycko-sędziszowski – leży na pograniczu dwóch krain geograficznych – Kotliny Sandomierskiej i Podgórza Karpackiego. Siedzibą powiatu znajdującego się w województwie podkarpackim są Ropczyce. Powiat należy do licznej grupy utworzonych w 1999 roku w wyniku reformy administracyjnej. Należą do niego gminy: Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Iwierzyce, Ostrów, Wielopole Skrzyńskie. Dużą część powiatu stanowią użytki rolne.

  Po przyjeździe na ziemie powiatu będzie okazja zapoznać się z wieloma miejscami i zabytkami wartymi obejrzenia. Oprócz kościołów, kapliczek, dworków i parków, atrakcje stanowi hitlerowski poligon testowy. Znaleźć tu można bunkry i fragmenty wyrzutni rakiet V-2. Skorzystać można też ze szlaków turystyki pieszej i rowerowej. W ten sposób nie przegapimy największych atrakcji regionu.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola