Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Photos UFO Ropczyce/Magnezyty 2001/2012

 
Prezentuję kilka moich zdjęć jakie wykonałem w okolicy Zakładów Magnezytowych w Ropczycach w latach 2008-2012 to tylko część z nich tylko w trzech przypadkach obiekty zauważyłem wzrokowo reszta to obiekty/zjawiska nieuchwytne dla naszego oka ale nie dla kamery czy aparatu który rejestruje niewidzialne dla oka widmo jak IR czy UV a w tych pasmach ''ukrywają się NOL-e/UFO. Kila zdjęć przeszło analizy i oceny różnych niezależnych fotografów, którzy wykluczyli ''dyżurne'' wyjaśnienia jak owady,ptaki, pyłki choć w 99 % tak włąsnie jest na ponad 120 tysięcy zdjęc jakie wykonałem tylko kilka można zaliczyć do interesujących i nie dających się wyjaśnić w/w wyjaśnieniami. Szczególnie zdjęcie z 4 kwietnia 2012 jest bardzo ciekawe nie tylko z wyglądu, ale też fizycznych ''szczegółów'' jakie dopatrzyli się eksperci analizujący to zdjęcie. Więcej tutaj arekmiazga.blogspot.com

 


Arek Miazga
 
Data pliku video: 2012-07-15, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ropczycko-sędziszowski

  Powiat ropczycko-sędziszowski – leży na pograniczu dwóch krain geograficznych – Kotliny Sandomierskiej i Podgórza Karpackiego. Siedzibą powiatu znajdującego się w województwie podkarpackim są Ropczyce. Powiat należy do licznej grupy utworzonych w 1999 roku w wyniku reformy administracyjnej. Należą do niego gminy: Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Iwierzyce, Ostrów, Wielopole Skrzyńskie. Dużą część powiatu stanowią użytki rolne.

  Po przyjeździe na ziemie powiatu będzie okazja zapoznać się z wieloma miejscami i zabytkami wartymi obejrzenia. Oprócz kościołów, kapliczek, dworków i parków, atrakcje stanowi hitlerowski poligon testowy. Znaleźć tu można bunkry i fragmenty wyrzutni rakiet V-2. Skorzystać można też ze szlaków turystyki pieszej i rowerowej. W ten sposób nie przegapimy największych atrakcji regionu.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola