Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wspomaganie elektryczne Ursus C-330|Ropczyce (podkarpackie) - Wjazd na gospodarstwo #4

 
Aby zgłosić się do programu należy wysłać wiadomość na email: PawNiczy malpka wp.pl wpisując w tytule wiadomości województwo w jakim znajduje się gospodarstwo, a w samej wiadomości umieścić następujące informacje: - dokładny adres gospodarstwa (ewentualnie podać współrzędne geograficzne gospodarstwa wzięte z mapa Google), - zdjęcie wjazdu na gospodarstwo od strony drogi, - numer telefonu w celu ustalenia terminu spotkania, - informację o tym czy jesteś właścicielem gospodarstwa lub mieć jego zgodę na nagranie mając przy tym więcej niż 16 lat. Napisz a ustalimy termin spotkania. Więcej szczegółów w opisie kanału. Kanał osoby zapraszającej: youtube.com/user/tomeko0o3769 Audionautix: Ask Rufus – na licencji Creative Commons Attribution (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Wykonawca: audionautix.com/

 


Czarny Azbest
 
Data pliku video: 2016-05-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ropczycko-sędziszowski

  Powiat ropczycko-sędziszowski – leży na pograniczu dwóch krain geograficznych – Kotliny Sandomierskiej i Podgórza Karpackiego. Siedzibą powiatu znajdującego się w województwie podkarpackim są Ropczyce. Powiat należy do licznej grupy utworzonych w 1999 roku w wyniku reformy administracyjnej. Należą do niego gminy: Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Iwierzyce, Ostrów, Wielopole Skrzyńskie. Dużą część powiatu stanowią użytki rolne.

  Po przyjeździe na ziemie powiatu będzie okazja zapoznać się z wieloma miejscami i zabytkami wartymi obejrzenia. Oprócz kościołów, kapliczek, dworków i parków, atrakcje stanowi hitlerowski poligon testowy. Znaleźć tu można bunkry i fragmenty wyrzutni rakiet V-2. Skorzystać można też ze szlaków turystyki pieszej i rowerowej. W ten sposób nie przegapimy największych atrakcji regionu.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola